Zdrave Universal Krem Nedir, Nasıl Kullanılır, Neye İyi Gelir?

Zdrave krem, Bulgaristan sınırlarında üretilen ve bu bölgede sıkça kullanılan bakım ürünlerinden bir tanesidir. Trakya bölgesindeki kadınlarında sıkça kullandığı rutin bakım ürünlerinden biri olan Zdrave Universal Krem, son dönemlerde Türkiye’de meşhur olmuştur. Akne ve sivilcelerin iç kısmındaki iltihabı kurutmaya yarayan Zdrave krem, bunun dışında birçok bölgeye etkili olmakta ve bölgelerin bakımını sağlamaktadır. Nemlendirici ve besleyici özellikleri sayesinde, cilt bakımında etkili sonuçlar uyandıran Zdrave Krem, mavi macır kredi olarak da tanınmaktadır. Doğal yapısı sebebiyle, çoğu cilt yapısına uyum sağlayan Zdrave Krem, yaşlılık etkilerini azaltmakta ve cildi dışardan gelen etkenlere karşı koruma altına almaktadır.

Zdrave Universal Kremin Özellikleri Nelerdir?

Zdrave bakım kreminin özellikleri ele alındığında, cilt yüzeyindeki rutin bakımların birçoğunda etkili olduğu görülmektedir. Kadınların sıkça tercih ettiği Zdrave Krem, cildin günlük nem ihtiyacını karşılamaya yetecek düzeyde etkilidir. Kremin yapısı sayesinde, cilt yüzeyinde ince bir tabaka oluşur ve dışarıdan gelen kirlerin gözeneklere yerleşmesi engellenir. Cilt sürekli nemli olduğunda, yaşlanma belirtisi kırışıklıkların oluşumu engellenir ve oluşmuş kırışıklıkların da sayısı azaltılır. Zdrave Krem, bölgeye anında etki etmektedir. Ayrıca iltihap kurutucu özelliği bulunan Zdrave Krem, bu özelliğini içerisindeki çinkodan elde etmektedir.

Zdrave Universal Krem

Zdrave Krem Ne İçin Kullanılır?

Zdrave krem kullanımının etkileri aşağıda detaylıca ele alınmıştır:

– Güç içerisinde yüz ve vücuda uygulanmasıyla, cildin kurumasını engeller ve ciltteki nem oranını düzenler.
Cildin kuruluk sebebiyle tahriş olmasının önüne geçer.
– Uçuk ve benzeri yaraların çıkması durumunda, bölgeye Zdrave Krem sürülmeli ve iyileşme beklenmelidir. Gün içerisinde 2-3 defa krem uygulaması yapılarak, uçuğun hızlıca yok olması sağlanabilir.
– Güneşlenme sonucu oluşan güneş yanıklarının acısını azaltmak için Zdrave Krem kullanılabilir. Güneş yanığına maruz kalan deri, tüm nemini kaybeder ve ağrımaya başlar. Zdrave Krem sayesinde, güneş yanığı olan bölge nemlendirilir ve cildin nefes alarak ekenden iyileşmesi sağlanır. Güneş yanıklarının olduğu bölgeye çok fazla bastırmadan ve bölgeyi tahriş etmeden, ince tabaka halinde tüm deriye krem sürülmelidir. Kremden sonra bölge örtülmemeli ve nefes alması sağlanmalıdır. Günde 2 defa kullanılarak, güneş yanıkları tedavi edilebilir.
– Derinin pul pul dökülmesine sebep olan deri hastalıkları, Zdrave Krem sayesinde kontrol altına alınabilir. Cildin kuruması sonucunda ortaya çıkan bu hastalıklara karşın, Zdrave Kremin içindeki çinkoyla bölge nemlendirilir ve iyileştirilir.
– Tıraş sonrası ciltte meydana tahrişler ve kullanılan kimyasallar sonucu ortaya çıkan alerjiler, Zdrave Krem kullanımıyla giderilebilir.
– Genital bölgede meydana gelen kızarıklık ve kaşıntıların giderilmesinde etkili olacaktır.
– Ayaklarda meydana gelen kuruma ve çatlakların giderilmesi için Zdrave krem kullanılabilir.
– Makyaj altına baz olarak Zdrave Krem kullanıldığında, makyaj malzemelerinin gözenekleri tıkaması engellenecektir.
– Ağda sonrasında cilt yüzeyinde oluşan tahriş, kızarıklık ve kaşıntılar, Zdrave Krem kullanımıyla giderilebilir. Özellikle genital bölge tıraşından sonra, bölgede oluşan yaraların hızla iyileşmesi ve iltihap kapmaması için kullanılmalıdır.
– Böcek ısırıkları sonucunda ortaya çıkan ağrıların giderilmesinde ve bölgedeki kaşıntıların yok edilmesinde etili olacaktır. Bölgede oluşan kızarıklıkların geçmesini sağlayan Zdrave Krem, bölgenin kısa sürede iyileşmesini sağlayacaktır.

Zdrave Kremin sıkılaştırma özelliği sayesinde, yüz, kalça, basen ve bel gibi bölgelerdeki derinin sarkması engellenebilir. Özellikle kalça ve basen bölgesine uygulama yapılarak, selülit oluşumunun en aza indirilmesi söz konusudur.

Zdrave Kremin Etkili Olduğu Durumlar

Zdrave kremin etkileri, bazı durumlarda kendini daha çok belli etmektedir. Cilt problemlerinde oldukça başarılı sonuçlar veren Zdrave Krem, aşağıda belirtilen durumlar için sıkça kullanılmaktadır:

Sivilce ve Akne Tedavisi: Yüz ve vücutta oluşan sivilceler, Zdrave krem kullanımıyla kurutulmaktadır. Sivilce gibi akne problemlerine de iyi gelen Zdrave Krem, deri altı sivilceleri kurutmakta ve iltihaplanmasını önlemektedir. Gece uykusundan önce Zdrave Krem kullanılarak, 3-4 günün sonunda sivilcelerin kaybolduğu görülebilir.

Sivilce İzi Tedavisi: Akne ve sivilce problemleri sonucunda yüzde kalan sivilce izleri, Zdrave Krem kullanımıyla azaltılabilir. Sivilce sonucu yüzde kalan kızarıklıkların geçmesi amacıyla kullanılan krem, cildi yenileme ve canlandırma özelliği sayesinde sivilce ve diğer cilt lekelerine iyi gelmektedir. Sivilce izlerinin tedavisinde etkili olan Zdrave krem, yeni sivilce oluşumuna ve sivilce sonrası leke kalmasına engel olmaktadır.

Uçuk Tedavisi: Dudak ve çevresinde çıkan uçukların tedavisinde etkili olan macır kremi, uçukların 1-2 gün gibi kısa bir sürede yok olmasını sağlayacaktır. Uçuk tedavisi süresince, kremi yaymadan sürmek ve bölgenin hava almasını sağlamak gerekir. Kremi yayarak uygulama yapıldığında, uçuğun çevresine sıçramasına yol açılabilir.
Yara Tedavisi: Yara ve yanıkların iyileşmesini sağlayan Zdrave Krem, bu işlemi cilt yüzeyini yenileme özelliği sayesinde gerçekleştirmektedir. Yanıklar sonucu oluşan yaraların iltihaplanmasını engelleyen Zdrave Krem, tüm yaraların kısa zamanda kapanmasını sağlayacaktır. Tedavi amaçlı kullanılan Zdrave Krem uygulamasından önce, doktordan onay alınması gerekir.

Zdrave Kremin Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Zdrave krem uygulanışı, günlük rutinlerden biri haline getirilmeli ve bölgesel olarak en az 1 defa uygulama yapılmalıdır. Makyaj temizliği ya da makyaj bazı olarak kullanılmaya uygun olan Zdrave Krem, cildin günlük temizliği sonrasında nemlendirici olarak kullanılabilir. Zdrave kremin uygulanmasından sonra, bölgenin güneşle temas etmemesine dikkat etmek gerekir. Uygulama yapılacak bölgenin, ilk önce ılık su ve temizlik ürünüyle yıkanması, sonrasında da tampon hareketlerle kurulanması gerekir. Kremin gözeneklere işleme özelliği bulunduğundan, cilt temizliği yapılmadan uygulandığı zaman bölgedeki kirler de gözeneklere iner ve siyah noktalar meydana gelir. Cilt temizliğinin ardından, ince bir tabaka halinde kremin sürülmesi ve masaj yaparak, bastırmadan uygulanması gerekir. Zdrave kremin kullanımı, özellikle gece yatmadan önce olmalıdır. Yüze uygulama yapılıp yatıldıktan sonra, ertesi akşam tekrar aynı uygulama yapılabilir.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir