Epiwax Ağda

Epiwax soyulabilir ağda olarak bilinen, ağda yapmayı daha kolay ve daha acısız hale getirmek için hazırlanmış bir üründür. Epiwax ürününün soyulabilir özelliği ve boncuk yapıda olması ile ev ortamında ağda yapılması daha pratik ve cazip bir hal almıştır. Son zamanların en çok rağbet gören ağda çeşitleri arasında yer alan bu ürünü kullanmak için herhangi bir ek araca ihtiyaç yoktur.

Epiwax Nedir?

Epiwax istenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılan bir üründür. Epiwax pratik ve kolay kullanımı sayesinde istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyen kadın ve erkekler tarafından tercih edilmektedir. Soyunabilir olması özellikle uygulamanın daha rahat şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Ağrısız şekilde ağda uygulaması yapılmasını sağlar.

Bütün vücutta epiwax ağda kullanılabilir olması özellikle koltuk altı, bacak, kol, bikini bölgesi gibi istenmeyen tüylerle problem yaşanılan her bölgede uygulama kolaylığı sağlamaktadır. Evde rahat ve bez kullanmadan uygulama yapılması için tercih edilebilecek ağdadır.

Epiwax partikül içeren bir ağda olarak piyasaya sunulmuştur. Kadınlar için istenmeyen tüylerden kurtulmak önem teşkil etmektedir. Kozmetik dünyasında pek çok kadın için tüyler, kusursuz bir görünümü gölgeler. Aynı zamanda da sağlık açısından da tüylerden kurtulmak gerekir. Çünkü tüyler insanların daha çok terlemesine ve bunun sonucu olarak da kötü bir koku oluşmasına neden olur.

Epiwax Nasıl Kullanılır?

Epiwax kullanmak ve ağda yapmak isteyen kişiler için ağda bandı ya da herhangi bir beze ihtiyaç yoktur. Epiwax partiküllerden oluşan, pratik ve kolay uygulanan bir ağda çeşididir. Epiwax ağda üç aşamalı olarak yapılabilir. İlk aşamada öncelikle partikül ağdaların ısıtıcıya yerleştirilmesi gerekmektedir. Söz konusu ısıtıcı epiwax alındığı zaman yanında verilir.

Daha sonrasında 15 dakika ısıtarak epiwax ağdanın eritilmesi sağlanır. İstenilen bölgeye eriyen ağdayı sürerek daha sonrasında kurulmasıyla birlikte soyma işlemine başlanabilir. Bütün vücutta uygulama yapılması için uygun bir ağda çeşidi olmaktadır. Bu nedenle kişi istediği her bölgede rahatlıkla kullanabilir. Kuruduktan sonra ağda soyarak çıkartılır ve daha sonrasında uygulama yapılan bölge su ile yıkanarak temizlenebilir.

Kısa süre içerisinde uygulama yapılmasını sağlaması ve vücuttaki ölü ve sağlıksız deri problemine çözüm getirmesi nedeniyle tercih edilecek olan ağdayı evde rahatlıkla uygulamak mümkündür. Üç adımda yapılacak olan uygulama sonrasında tüylerin kökten kopmasını sağlamaktadır. Eritilen ağdadan geriye kalacak olan miktarı saklayarak daha sonrasında yeniden eritip uygulama yapılması mümkündür.

İlginizi Çekebilir
Doğal Yöntemlerle Tüy Azaltma

epiwax ağda

Epiwax Neye İyi Gelir?

Epiwax’ın faydaları şu şekilde sıralanabilir:

 • Epiwax ağda vücutta bulunan ve istenmeyen tüylerin kökten ağrısız bir şekilde alınmasını sağlamaktadır.
 • Tüm vücut bölgelerinde uygulama yapılması için uygun bir ağda çeşididir.
 • Deri üzerindeki ölü tabaka, siyah nokta ve batıklar için yararlı bir yapıya sahiptir.
 • Vücut bölgelerinde kullanımında herhangi bir problem ya da tahriş oluşturma problemi yaşanmayacaktır.
 • Uygulama sonrasında özellikle tüylerin veya kılların daha geç ve seyrek bir şekilde çıkmasını sağlar.
 • Ev ortamında profesyonel şekilde ağda uygulama yapılmasını sağlayabilir. Bu nedenle epiwax özellikle tüy problemine son vermek isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Kol, yüz ve bacak gibi özellikte göz önünde olan yerlerdeki tüylerden kurtulmak için çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemlerden en etkilisi de ağda yöntemidir. Boncuk ağda türü de şekersiz olarak üretilen bir türü olup daha kolay kullanım sağlamakta ve istenmeyen tüylerin ortadan kalkması için en çok tercih edilen yöntem olmaktadır.

Epiwax Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Epiwax’ın kullanılacağı bölgeler tüm vücut olarak belirtilmiştir. Kolay uygulanabilirliği ve zahmetsiz oluşu ile özellikle kol, bacak, alın, dudak üstü, yanak tüyleri, koltuk altı ve bikini bölgesi gibi bölgelerde kısa süre içerisinde rahatlıkla kullanılabilir. Bununla birlikte 4 çeşit üründen cilt tipine uygun ürünü seçerek kullanıma başlanabilir.

Epiwax ağda dört farklı renk seçeneği ile piyasaya sunulmuştur. Siyah ağda aynı zamanda peeling etkisi oluşturur. Özellikle batık oluşumu fazla olan kişilere siyah renk önerilir. Çünkü siyah epiwax sadece kılları kökünden temizlemez. Bu esnada ölü deriyi de temizler ve batıkların oluşmasına da engel olur. Epiwax ağda sayesinde de istenmeyen bir görüntü olan batıklardan kurtulmak mümkündür.

Epiwax Siparişi Nasıl Verilir?

Epiwax siparişi için Epiwax ağdanın satışa çıkarıldığı resmi internet sitesi üzerinden ya da 0212 511 98 98 numaralı bilgi ve sipariş hattı aranabilir. epiwaxagda.com sitesi üzerinden hemen sipariş oluşturarak ürün kullanıma açılır. Site üzerinden sipariş verilirken talep edilen bilgiler:

 • Satın alacak kişinin adı ve soyadı
 • E posta adresi
 • Telefon numarası
 • Ödeme şekli
 • Ürün adet sayısı
 • Teslimat adresi

Buna ek olarak teslimat mesajı olmaktadır.
Ürün kargoları aynı gün kargolanır ve satın alan kişiye 3 iş gününe kadar teslim edilir. Epiwax kapıda ödeme ile ürünü teslim alırken ödeme yapılması da mümkündür. Ürün teslimatı Pazar günü yapılmayacaktır.

Epiwax Ürünlerinin Fiyatları Ne Kadardır?

Epiwax ürünlerinin satış fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • 1 kutu epiwax fiyatı 59 TL olmaktadır. Ağda ısıtıcı hediyeli olarak gönderilir. 10 lira kargo ücreti vardır.
 • 2 kutu epiwax fiyatı 109 TL’dir. Yanında ağda ısıtıcı hediye olarak gönderilir ve 10 lira kargo ücreti ayrıca tahsil edilir.
 • 3 kutu epiwax ağda fiyatı 149 TL’dir. 3 kutu olarak sipariş edildiği takdirde ağda ısıtıcı hediye edilecektir ve ayrıca da kargo ücreti talep edilmeyecektir.
 • 4 kutu epiwax ağda fiyatı 179 TL olup bu kampanyada da kargo ücreti talep edilmeyecek ve ağda ısıtıcı sipariş veren müşterilere hediye olarak gönderilecektir.

Epiwax ürünü alımlarında genel olarak ısıtıcı hediye olarak gönderilecektir. Bunun yanında 3 ve üzeri ürün sipariş edildiği takdirde kargo ücreti de talep edilmeyecektir.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir